תחומי עיסוק

מיסוי חברות

ליווי, ייעוץ, ייצוג חברות והעמדת פתרונות לסוגיות מס ייחודיות.

לחברות בתחילת דרכן, לרבות חברות הזנק, מסייע המשרד בכל שלבי ההתארגנות העסקית והקמה בפועל, בוחן את מבנה המס המיטבי עבורם ומוביל את תהליך החשיבה במישור הבינלאומי.

המשרד מייעץ באופן שוטף לחברות ציבוריות בפעילות העסקית השוטפת בבחינת עסקאות, מיזוגים ושינוי מבנה. כל זאת, תוך עריכת תכנון מס מעמיק המגובה בחוות דעת משפטיות המעניק בסופו של דבר יציבות וודאות מיסויית באופן יצרתי ויעיל.

למשרד ניסיון עשיר בכל תחומי המס בעולם העסקי, בין היתר בתחום האופציות לעובדים, שינויי מבנה, עסקאות בין- חברתיות ומחירי העברה, סחר חוץ, שומות ניכויים ושומות הכנסה.

מיסוי יחידים

ניהול כולל של הדיאלוג מול רשויות המס.

המשרד מטפל בשומות שנערכות לנישומים בשלבי ההשגה והערעור לבית משפט, תהליך גילוי מרצון, זכויות תושבים חוזרים ועולים חדשים, מהלכי רילוקיישן וניסוח חוות דעת בתחום המס.

אנחנו מקפידים על ייצוג ענייני ואיכותי למול רשויות המס תוך ניצול ההיכרות המעמיקה שלנו עם התהליכים המערכתיים לטובת מציאת פתרון, נכון צודק ויעיל עבור כל נישום שמוצא עצמו בדיון עם רשויות המס 

מיסוי עקיף

טיפול מקיף בכל סוגיות המיסוי העקיף – מע"מ, מס קנייה, מכס ובלו.

למשרד מומחיות מיוחדת בתחום המיסוי העקיף. אנחנו משלבים את התמחותנו המיוחדת בתחום המיסוי העקיף כדי למצוא פתרונות משולבים הקשורים בהיבטי מס ערך מוסף עמם מתמודדות חברות העוסקות במתן שירותים ובתעשיה.

אנו מעניקים חוות דעת משפטיות בנושאים הנוגעים לסחר בינלאומי, סוגיות מכס ומס קניה ליבואנים ויצאונים

היכרותנו רבת השנים עם רשויות המס כמו גם הנסיון הרחב בכל תחומי המס, מאפשרים לנו להעניק ייעוץ משפטי המשלב ושוקל את ההשלכות של המיסוי העקיף (מע"מ, מכס, מס קנייה) על הפעילות השוטפת של לקוחותינו וההשלכות של כל צעד במישור המיסוי הישיר (מס הכנסה) של העסק.

למשרד ניסיון רב בטיפול בהיבטי מיסוי עקיף של החברות הגדולות במשק, יבואנים גדולים, נותני שירותי כוח-אדם, יצרני דלק, יהלומנים, חברות טכנולוגיות ועוד.

מיסוי מקרקעין

תכנון וליווי רכישות נדל"ן למגורים ותעשייה, רכישות פרטיות, קבוצות רכישה ופרויקטים יזמיים בתחום הנדל"ן.

המשרד מספק ייעוץ ותכנון מס נרחב בנוגע לכל מיסי הנדל"ן כמו מס שבח, מס רכישה ותכנוני מס ליחידים הרוכשים נכסי נדל"ן. כמו כן מלווה המשרד עסקאות פינוי בינוי ופרויקטים של תמ"א 38.

התמחות המשרד בתחום מיסוי המקרקעין עומדת לצד ניסיון רב בעריכת עסקאות במקרקעין ומאפשרת להעניק שירות משולב בתחום זה בהיבט של תכנון המס וכן כריתת החוזה לצורך ביצוע העסקה.

מכס

המשרד בעל ניסיון רב בהתדיינות מול רשויות המכס בכל הסוגיות הקשורות ביבוא וביצוא סחורת. המשרד מטפל בנושאי סיווג לצורכי מכס, סחר בינלאומי, סכסוכי מכס שונים במישור האזרחי והפלילי.

מיסוי בינלאומי

לצוות המשרד ניסיון רב ויכולת מוכחת בהקמת מבני מס בינלאומיים מורכבים, הדורשים היכרות מעמיקה של כל אמנות המס בינלאומיות, מערכות המס של מדינות אחרות ובקיאות בשינויים והעדכונים הרבים בעולם זה. תכנון מס בינלאומי, מאפשר לנו להעניק פתרונות יעילים, בטוחים ויצירתיים אשר נתפרים בהתאם לצרכיו המיוחדים של כל עסק.

בנוסף, למשרד קשרי עבודה רבים עם עמיתים בחו"ל המאפשרים לנו לסייע ללקוחות המשרד ליישם ולבצע פעילות בחו"ל, לרבות בעריכת הסכמים, הקמת חברות זרות וניהול מו"מ בחו"ל. 

ניהול נאמנויות וניהול ההון המשפחתי

מחלוצי התחום בישראל.

המשרד מתמחה בהקמת נאמנויות, בעריכת הסכמים בינאישיים ובתכנון והעברת נכסים בין דורות המשפחה, תוך מתן התייחסות למגוון היבטים כוללים, מדיני ירושה ועד דיני משפחה.

הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו למצוא עבור לקוחותינו פתרונות ייחודים לניהול ההון המשפחתי באופן שוטף, בחינת שינויים באופן ניהול ההון ומתן המלצות וייעוץ להווה ולעתיד אשר יש בו כדי להביא לחסכון ניכר מחד ואפשרויות ניהול ושליטה יעילות מאידך. 

ליטיגציה

ייצוג בפני כל הערכאות.

למשרד ידע רב וניסיון מוכח בייצוג לקוחותיו מול כל ערכאות השיפוט, מבית משפט השלום ועד בית המשפט העליון. המשרד מייצג את לקוחותיו בערעורים על שומות מס ובתביעות כנגד רשות המיסים, הן במישור האזרחי והן במישור הפלילי.

אנחנו מאמינים בהתדיינות עניינית וממוקדת אשר תכליתה להשיג את הפתרון הצודק והיעיל גם כאשר מדובר בדיון בבית משפט. אנחנו מאמינים כי באמצעות קשרי עבודה ארוכים וטובים עם רשויות המס לצד ירידה לפרטים בכל תיק ותיק מובילים בסופו של דבר לפתרון מחלוקות אם על ידי ניהול התיק עד למתן פסק דין ואם על ידי מציאת פשרה.  

משפט אזרחי

ליווי חברות במישור המסחרי.

המשרד מספק שירותי ייעוץ שוטפים בתחום המשפט האזרחי ודיני עבודה ומעמיד לשירות לקוחותיו ניסיון עשיר בניהול תביעות לשון הרע ותביעות אזרחיות בהיקפים גדולים.