פרופיל

 

משרד עורכי דין ירון-אלדר, פלר, שורץ ושות' הוא משרד בוטיק המתמחה בענפי המס השונים בישראל ובזירה הבינלאומית.

 המחשבה שהובילה אותנו בהקמת המשרד התבססה על תפישתנו שמתן ייעוץ משפטי איכותי בתחום המס מחייב חשיבה שונה. הקמנו משרד עורכי דין שחושב על מס באופן יצירתי ועסקי. משרד שמלווה את לקוחותיו בכל היבטי המס החל משלב התכנון ומסייע להם לתכנן ולהבין את המשמעות המיסויית של כל צעד לאורך הדרך. שמנו לנו למטרה להיות קשובים ללקוחות שלנו ואנו יודעים לתת את הפתרון המשפטי הנכון ביותר עבור הצרכים העסקיים תוך תכנון מיטבי של השלכות המס בכל מהלך.

 המומחיות שלנו בתחום המס לצד היכרותנו העמוקה עם עולם העסקים, במישור הלאומי והבינלאומי, בשילוב ניסיוננו העשיר בדיונים משפטיים בכל הערכאות, מעניקים לנו את היכולת להציג בפני לקוחותינו פתרונות מס ייחודיים המביאים לידי ביטוי הסתכלות רחבה על אופן ההתנהלות הנכון למול רשויות המס.

 אנו מאמינים בתכנון מס יסודי ואיכותי. בבחינת המהות של כל עסקה וברתימת הידע הרב שרכשנו במהלך השנים לצורך מתן ייעוץ, ליוויי וייצוג משפטי איכותי ואחראי מהמעלה הראשונה למגוון לקוחותינו: חברות ציבוריות ופרטיות, תאגידים בינלאומיים, חברות הזנק, יחידים, יבואנים וגופים מהמגזר השלישי.

 ההחלטה שלנו להתמקד אך ורק בתחום המיסים מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו שירות אישי, מדויק וחדור מטרה, תוך שאנחנו עומדים על קשר ישיר ובלתי אמצעי בין הלקוח לשותפי המשרד ומייסדיו:

 עו"ד טלי ירון-אלדר כיהנה כנציבת מס הכנסה ומיסוי מקרקעין והובילה את הרפורמה הנרחבת והמשמעותית ביותר מאז קום המדינה בתחום המס. כמו כן שימשה כיועצת המשפטית של אגף המכס והמע"מ. לאחר פרישתה מהמגזר הציבורי צברה ניסיון עסקי ומשפטי רב בסקטור הפרטי. בשנים האחרונות פיתחה מומחיות ייחודית בניהול הון משפחתי ותכנון נאמנויות.

 עו"ד רועי פלר ועו"ד רני שורץ מביאים לשולחן ניסיון נרחב בייצוג לקוחות מול רשויות המס ובפני בתי המשפט בנושאי מיסים, הן כתובעים והן כמייצגים. לעו"ד פלר ניסיון רב בתכנוני מס והיבטי מס אזרחיים ומסחריים; לעו"ד שורץ התמחות ייחודית בטיפול בעבירות מס ובמיסוי עקיף. עו"ד גילעד בן-עמי מביא עימו נסיון נרחב בתכנוני מס עם התמחות ייחודית בתכנוני מס בינלאומיים וייצוג בעסקאות בינלאומיות.

קרא עוד על השותפים

עם משרדים בתל אביב ובחיפה וניסיון עשיר מול אגפיה השונים של רשות המיסים בישראל, כמו גם הכרות מעמיקה עם אמנות מיסוי בינלאומיות, אנו מלווים את כל לקוחותינו העסקיים והפרטיים באופן אישי ומקפידים על מצוינות ואיכות בשירות.

 הצרכים העסקיים של הלקוחות שלנו עומדים תמיד לנגד עינינו, ואנו דואגים להיות נגישים וזמינים לכל לקוחותינו בכל עת.